راهنمای بهبود رتبه الکسا

ابزار آنالیز سایت رایگان
Jul
27

راهنمای بهبود رتبه الکسا

07/27/2020 12:00 AM

اگر سئوال شما نیز چگونگی بهبود رتبه الکسا است و علاقه مند هستید که بدانید چگونه این اتفاق می افتد پس با آپسئو همراه باشید.

رتبه الکسا امروزه به یک متریک برای تجارت سایت های آنلاین تبدیل شده و معمولا تبلیغ دهندگان برای اطمینان به رتبه الکسای سایت فوق مراجعه می کنند ، این روش ارزیابی باعث شده بسیاری از افراد صاحب سایت به فکر راه های ارتقا رتبه الکسای سایت خود باشند.

رتبه الکسا چیست؟

قبل از اینکه بدانیم که چطور می شود رتبه الکسا را بهبود داد بیایید بدانیم رتبه الکسا چیست؟

به صورت ساده رتبه الکسا تخمینی از مقدار ارزش و محبوبیت سایت نسبت به دیگر سایت ها است، البته این تخمین معیاری نسبی است و رتبه الکسا هم به ترافیک سایت شما و هم ترافیک دیگر سایت ها بستگی دارد.

الکسا چگونه اطلاعات ترافیکی سایت را به دست می آورد؟

از آنجا که الکسا دارای پنل های وسیع ترافیکی میلیون ها نفر در سر تا سر جهان است ، می تواند به واسطه این اطلاعات تخمین بزند رتبه الکسای سایت شما چگونه است؛ اطلاعات دریافتی از این نمونه ها می تواند در تخمین رتبه همه سایت ها نقش داشته باشد، این الگوریتم پیچیده حتی می تواند ترافیک جعلی را حدس بزند.

رتبه الکسا چگونه محاسبه می شود؟

الکسا اطلاعاتی که طی 3 ماه گذشته به دست آورده ، میانگین بازدید روزانه و هر صفحه سایت را تخمین می زند، پس سایتی که بیشترین بازدید را دارد در رتبه بالا و سایتی که هیچ بازدید ندارد بدون رتبه با 30 میلیون است.

روش های زیادی برای بهبود رتبه الکسا وجود دارد ، یکی از روش های بهبود رتبه الکسا تولید محتوای جذاب و اختصاصی است ، که ضمن بهبود سئو سایت به رتبه الکسای شما نیز کمک می کند.

اساس محتوا نویسی برای سایت به این صورت است که محتوای خوب بازدید کننده را در سایت نگه می دارد و در ادامه مجددا آن بازدید کننده را به سایت بر می گرداند ، از همه مهمتر یک شبکه پیچیده بک لینک ایجاد می کند که به طور بالقوه مشتری ایجاد می کند، این کیفیت محتوا است که از طرف گوگل نیز پاداش دریافت می کند.

مسئله بعدی ایجاد و لینکسازی داخلی و خارجی است ، هر دو یعنی بک لینک و اینترنال لینک درک بیشتری را از سایت شما به موتور جستجو می دهد.

یکی دیگر از روش های بهبود رتبه الکسا ، افزایش نفوذ کلمات کلیدی پر ترافیک در گوگل است که می تواند تاثیر بسزایی در ارتقا الکسا باشد؛ این روش بستگی به استراتژی سئو سایت شما دارد ، فراموش نکنید سئو فقط مربوط به ارتقا رتبه سایت شما در گوگل نیست ، و می تواند درباره بهتر ساختن سایت برای مشتریان باشد که معیار مهمی در رضایت کاربران و بهبود برندینگ نیز می باشد.

اگر می خواهید رتبه الکسای سایت خود را ببینید از ابزار بررسی رتبه الکسا استفاده کنید.


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038