بررسی محتوای متن

بررسی وب سایت رایگان

بررسی محتوای متن

OR Select a file: (.docx/.txt)

Select file

OR Paste your url here


Paste (Ctrl + V) مقاله و یا مطلب مورد نظر خود را در کادر زیر وارد نموده و سپس با کلیک بر دکمه آنالیز، از میزان خاص بودن محتوا مطلب مطلع بشوید!Maximum 5000 words limit per search.
کل کلمات: 0Checking...

درباره بررسی محتوای متن

یکی از فاکتورهای اصلی بهینه سازی سایت و به بیان دیگر پادشاه در پروسه سئو سایت ، محتوا می باشد. این اصل مستلزم بهره مندی از محتوای غیرتکراری و کپی نشده است، محتوایی ارزشمند و یونیک که با بار معنایی بالا و معتبر سبب ترغیب بازدیدکننده سایت برای مراجعات بعدی به جهت مطالعه مطالب جدید و غیرتکراری می گردد. در میان ابزارهای مختلف برای تشخیص کپی محتوا و ابزارهای رایج، چک نمودن غیرتکراری بودن محتوا و یا به عبارتی عدم سرقت ادبی متن است که با ابزار تشخیص کپی بودن محتوا آپسئو قابل پیشگیری است.

نحوه استفاده از ابزار بررسی محتوا

برای استفاده از ابزار تشخیص کپی بودن محتوا کافی است تا متن مورد نظر را در کادر کپی و پیست نمایید و سپس با کلیک روی دکمه آنالیز «بررسی محتوا سایت» از کپی و تکراری نبودن محتوای اسکن شده آگاه گردید.

چگونگی عملکرد ابزار تشخیص کپی محتوا

این احتمال وجود دارد که برای مقاله شما پس از اسکن دقیق آن، خطوط قرمز رنگی به عنوان عبارات رایج ظاهر گردد. اگر جمله یا جملاتی کاملا کپی وجود داشته باشد، این ابزار قادر به شناسایی منبع اصلی هر محتوای کپی شده از اینترنت است.

 نتایج بررسی محتوا سایت

در ابزار تشخیص کپی محتوا عبارات یا جملات نمایش داده شده به رنگ قرمز در حال حاضر به صورت آنلاین وجود داشته و گوگل آنها را از تست کپی بودن محتوا پاس نخواهد کرد. در جلوی خطوط قرمز رنگ در بخش نتایج، لینک های آزادی وجود دارد تا با کلیک بر روی آن منبع اصلی را مشاهده نمایید. پس از بررسی تست، درصد مشخصی از اصل و یا تکراری بودن مقاله نیز مشخص می گردد. صفحات با محتوای تکراری درپایین ترین رتبه قرار می گیرند. انتشار مقاله یا محتوایی که کاملا منحصرفرد  و اصل نیست، خطر بالای جریمه شدن و قرار گرفتن در لیست سیاه گوگل و سایر موتورهای جستجو را در پی دارد. بنابراین در صورتی که هدف شما کسب نتایج و جایگاه بالاتر درموتورهای جستجو و نیز کسب رتبه و رنک بالا است، پذیرفتن خطر انتشار محتوای تکراری امری ارزشمند نخواهد بود.

ابزار رایگان بررسی محتوا معمولا برای چک نمودن متون بازنویسی شده یا تغییر یافته با هدف از بین بردن تشابه بیشتر با متن اصلی و افزایش ارزش منحصربفرد بودن هر مقاله بکار می رود. مزایای استفاده از این ابزار تنها به تکنیک های کاربردی سئو کلاه سیاه یا سئو کلاه خاکستری محدود نمی گردد. در حقیقت، متخصصان سئو کلاه سفید با بهره گیری از این ابزارهای چک کننده رایگان در پی کسب اطمینان صددرصدی یونیک و اصل بودن مقالات نویسندگان مستقل خود هستند. با این ابزار براحتی قادر هستید محتوای سایت شخصی خود را بررسی نموده و از تکرار و سرقت نشدن محتوای آن توسط دیگران مطلع گردید.این ابزار برای اهداف دیگری غیر از بررسی سئو سایت نیز کاربرد دارد و یکی از موارد استفاده آن، بهره گیری دانش آموزان در تکمیل تکالیف و انجام مقاله و تحقیق و در مقابل استفاده دبیران برای چک نمودن اصل و منحصربفرد بودن تحقیقات انجام شده توسط دانش آموزان است.

روش دیگر بررسی کپی بودن محتوا

جهت اطلاع از اینکه مطلب کپی هست یا نه  ، با استفاده از علامت " ، متنی را از داخل محتوایی که می خواهید بدانید کپی هست یا نه انتخاب کنید و بین این علامت ها بگذارید مانند :

 "متن"

سپس گوگل کنید


سئو سایت

مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با آپسئو :
02122428931
09122126038

سئو سایت