بررسی کپی رایت: ابزاری برای جلوگیری از سرقت ادبی

ابزار آنالیز سایت رایگان

بررسی کپی رایت: بررسی محتوای متن

OR Select a file: (.docx/.txt)

Select file

OR Paste your url here


Paste (Ctrl + V) مقاله و یا مطلب مورد نظر خود را در کادر زیر وارد نموده و سپس با کلیک بر دکمه آنالیز، از میزان خاص بودن محتوا مطلب مطلع بشوید!Maximum 3000 words limit per search.
کل کلمات: 0Checking...

درباره بررسی کپی رایت: بررسی محتوای متن

سرقت ادبی یک مشکل جدی است که می تواند تأثیر منفی بر اعتبار و حرفه شما داشته باشد. بررسی کپی رایت ابزاری مفید برای جلوگیری از سرقت ادبی است.

بررسی کپی رایت نرم افزاری است که می تواند متن را برای شباهت با متن موجود در اینترنت اسکن کند. اگر بررسی کپی رایت متنی را پیدا کند که شبیه به متن موجود در اینترنت است، به شما هشدار می دهد. این به شما امکان می دهد تا متن خود را برای هرگونه سرقت ادبی بررسی کنید و در صورت لزوم اصلاحات لازم را انجام دهید.

بررسی کپی رایت می تواند برای انواع مختلف کارها استفاده شود، از جمله:

 • مقالات دانشگاهی
 • گزارش های تحقیقاتی
 • پست های وبلاگ
 • مطالب بازاریابی
 • اسناد تجاری

استفاده از بررسی کپی رایت یک راه خوب برای اطمینان از اینکه کار شما عاری از سرقت ادبی است. این می تواند به شما کمک کند تا اعتبار خود را حفظ کنید و از عواقب منفی سرقت ادبی جلوگیری کنید.

در اینجا چند نکته برای استفاده از بررسی کپی رایت آورده شده است:

 • متن خود را قبل از ارسال برای بررسی کپی رایت، به دقت ویرایش کنید.
 • تمام منابع خود را ذکر کنید.
 • استفاده از بررسی کپی رایت یک راه خوب برای جلوگیری از سرقت ادبی است. با استفاده از بررسی کپی رایت می توانید اطمینان حاصل کنید که کار شما عاری از هرگونه سرقت ادبی است و از عواقب منفی سرقت ادبی جلوگیری کنید.

در اینجا برخی از مزایای استفاده از بررسی کپی رایت آورده شده است:

 • می تواند به شما کمک کند تا از سرقت ادبی جلوگیری کنید.
 • می تواند به شما کمک کند تا اعتبار خود را حفظ کنید.
 • می تواند به شما کمک کند تا از عواقب منفی سرقت ادبی جلوگیری کنید.
 • می تواند به شما کمک کند تا کار خود را بهبود بخشید.
 • می تواند به شما کمک کند تا زمان خود را صرفه جویی کنید.

اگر به دنبال ابزاری برای جلوگیری از سرقت ادبی هستید، بررسی کپی رایت یک گزینه عالی است.

یکی از فاکتورهای اصلی بهینه سازی سایت و به بیان دیگر پادشاه در پروسه سئو سایت ، محتوا می باشد. این اصل مستلزم بهره مندی از محتوای غیرتکراری و کپی نشده است، محتوایی ارزشمند و یونیک که با بار معنایی بالا و معتبر سبب ترغیب بازدیدکننده سایت برای مراجعات بعدی به جهت مطالعه مطالب جدید و غیرتکراری می گردد. در میان ابزارهای مختلف برای تشخیص کپی محتوا و ابزارهای رایج، چک نمودن غیرتکراری بودن محتوا و یا به عبارتی عدم سرقت ادبی متن است که با ابزار تشخیص کپی بودن محتوا آپسئو قابل پیشگیری است.

نحوه استفاده از ابزار بررسی محتوا

برای استفاده از ابزار تشخیص کپی بودن محتوا کافی است تا متن مورد نظر را در کادر کپی و پیست نمایید و سپس با کلیک روی دکمه آنالیز «بررسی محتوا سایت» از کپی و تکراری نبودن محتوای اسکن شده آگاه گردید.

چگونگی عملکرد ابزار تشخیص کپی محتوا

این احتمال وجود دارد که برای مقاله شما پس از اسکن دقیق آن، خطوط قرمز رنگی به عنوان عبارات رایج ظاهر گردد. اگر جمله یا جملاتی کاملا کپی وجود داشته باشد، این ابزار قادر به شناسایی منبع اصلی هر محتوای کپی شده از اینترنت است.

 نتایج بررسی محتوا سایت

در ابزار تشخیص کپی محتوا عبارات یا جملات نمایش داده شده به رنگ قرمز در حال حاضر به صورت آنلاین وجود داشته و گوگل آنها را از تست کپی بودن محتوا پاس نخواهد کرد. در جلوی خطوط قرمز رنگ در بخش نتایج، لینک های آزادی وجود دارد تا با کلیک بر روی آن منبع اصلی را مشاهده نمایید. پس از بررسی تست، درصد مشخصی از اصل و یا تکراری بودن مقاله نیز مشخص می گردد. صفحات با محتوای تکراری درپایین ترین رتبه قرار می گیرند. انتشار مقاله یا محتوایی که کاملا منحصرفرد  و اصل نیست، خطر بالای جریمه شدن و قرار گرفتن در لیست سیاه گوگل و سایر موتورهای جستجو را در پی دارد. بنابراین در صورتی که هدف شما کسب نتایج و جایگاه بالاتر درموتورهای جستجو و نیز کسب رتبه و رنک بالا است، پذیرفتن خطر انتشار محتوای تکراری امری ارزشمند نخواهد بود.

ابزار رایگان بررسی محتوا معمولا برای چک نمودن متون بازنویسی شده یا تغییر یافته با هدف از بین بردن تشابه بیشتر با متن اصلی و افزایش ارزش منحصربفرد بودن هر مقاله بکار می رود. مزایای استفاده از این ابزار تنها به تکنیک های کاربردی سئو کلاه سیاه یا سئو کلاه خاکستری محدود نمی گردد. در حقیقت، متخصصان سئو کلاه سفید با بهره گیری از این ابزارهای چک کننده رایگان در پی کسب اطمینان صددرصدی یونیک و اصل بودن مقالات نویسندگان مستقل خود هستند. با این ابزار براحتی قادر هستید محتوای سایت شخصی خود را بررسی نموده و از تکرار و سرقت نشدن محتوای آن توسط دیگران مطلع گردید.این ابزار برای اهداف دیگری غیر از بررسی سئو سایت نیز کاربرد دارد و یکی از موارد استفاده آن، بهره گیری دانش آموزان در تکمیل تکالیف و انجام مقاله و تحقیق و در مقابل استفاده دبیران برای چک نمودن اصل و منحصربفرد بودن تحقیقات انجام شده توسط دانش آموزان است.

روش دیگر بررسی کپی بودن محتوا

جهت اطلاع از اینکه مطلب کپی هست یا نه  ، با استفاده از علامت " ، متنی را از داخل محتوایی که می خواهید بدانید کپی هست یا نه انتخاب کنید و بین این علامت ها بگذارید مانند :

 "متن"

سپس گوگل کنید

ابزار تحلیل سایت موجود در وبسایت آپسئو به صورت مجزا به شما در بررسی سایت کمک می کنند به طور مثال اگر می خواهید از وضعیت متاتگ های سایت خود با خبر شوید از ابزار بررسی متا تگ ها استفاده کنید یا اگر می خواهید از جایگاه کلمات کلیدی خود در نتایج جستجوی گوگل با خبر شوید لازم نیست در گوگل به دنبال آن ها بگردید کافی است از ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی آپسئو استفاده کنید ، حتی اگر قصد دارید تعداد کل کلمات مطلب خود را بدانید از ابزار بررسی تعداد کلمات محتوا استفاده کنید.

بررسی تعداد بک لینک ها

در آپسئو این امکان وجود دارد بتوانید از تعداد بک لینک های سایت خود با خبر شوید این ابزار تحلیل سایت با نام بررسی تعداد بک لینک ها که یکی از محبوب ترین ابزار های بررسی سئو آنلاین سایت آپسئو می باشد هم اکنون در دسترس شماست.


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038