ابزار بررسی و شمارش تعداد بک لینک ها کاملا رایگان

ابزار آنالیز سایت رایگان

بررسی تعداد بک لینک ها


نام دامنه را وارد نماید
درباره بررسی تعداد بک لینک ها

یکی از ابزارهای لازم و ضروری در بررسی سایت و تعیین وضعیت آن در سئو و بهینه سازی، استفاده از ابزار تحلیل و بررسی تعداد لینک های خارجی و بک لینک های سایت است. این ابزار رایگان و آنلاین با نمایش میزان تعداد بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر به سایت مشخص شده، وبمسترها و کارشناسان سئو را در تحلیل پایه ای یکی از مهمترین فاکتورهای سئو سایت یعنی لینک سازی خارجی یا بک لینک یاری می نماید.

چگونگی شمارش و بررسی تعداد بک لینک ها

برای استفاده از این ابزار کافی است دامنه سایت را در کادر مربوطه وارد نمایید و با وارد کردن کد ضد ربات و با کلیک بر روی دکمه بررسی و آنالیز منتظر دریافت خروجی و لیست مربوط به بک لینک ها و تعداد آن باشید. البته ابزارهای مشابه دیگری نیز وجود دارند که در نتایج خود علاوه بر نمایش تعداد بک لینک ها، آدرس هر یک از لینک های وارد شده همراه با dofollow و یا nofollow بودن آن لینک و نیز تعداد بک لینک های داخلی (لینک هایی که در میان صفحات داخلی خود سایت صورت گرفته) را نیز مشخص می نمایند و اینگونه کمک بزرگی برای متخصصان سئو در تحلیل جامع تر مبحث بک لینک و اتخاذ تصمیمات لازم برای ادامه لینک سازی از سایت های لیست شده خواهد بود.

نکات مهم در بک لینک

یکی از نکات مهم در لینک سازی و دریافت بک لینک، اعتبار سایت لینک دهنده و کمیت و کیفیت لینک های دریافتی می باشد. گاهی در زمان خرید بسته های بک لینک و یا لینک سازی طبیعی تصور بر ارزشمند بودن تنها معیار کمیت می باشد در حالی که باید دقت گردد که در بسیاری از این بسته ها که شامل تعداد بالای لینک هست، سایت هایی وجود داشته و برای لینک سازی استفاده می گردد که سایت هایی اسپم و فاقد اعتبار و کیفیت مناسب محتوا و ... می باشند. 

این حقیقتی اثبات شده است که کیفیت بالای لینک دریافتی از سایت های دیگر بر کمیت و تعداد فراوان آن ارجحیت داشته و عامل مهم دیگری که در تاثیر بالای بک لینک در کسب موقعیت های برتر در نتایج جستجو و موفقیت در مباحث سئو مفید می باشد، مرتبط بودن موضوعی دو سایت مبدا و مقصد لینک دهنده است. تاثیری که مرتبط بودن دو سایت از حیث محتوا و زمینه کاری در لینک سازی در موفقیت سئو وب سایت دارد خیلی بیشتر از لینک های معتبر غیرمرتبط می باشد. 


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038