بررسی لینک های 404 سایت

ابزار آنالیز سایت رایگان

بررسی لینک های 404


آدرس سایت را وارد کنید
درباره بررسی لینک های 404

با وارد کردن آدرس سایت میتوانید لینکهای داخلی و خارجی سایت خود را بررسی کرده و از وجود لینک های 404 مطلع شوید. همانطور که می دانید خطای 404 - Not Found یکی از رایج ترین خطاهای 4xx است و نشان می دهد که URL درخواستی وجود ندارد. لینکهایی که به آدرسهای 404 اشاره می کنند به طور کلی به عنوان "پیوندهای خراب" شناخته می شوند. 404 URL در وب سایت شما به تجربه کاربر آسیب می رساند ، زیرا افراد از طریق لینکی که کلیک می کنند نمی توانند به صفحه مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، وجود لینک های 404 داخلی نیز یک کار اضافه برای خزنده های موتور جستجو به حساب می آید و میزان کارایی مفید خزنده ها را در وب سایت شما کاهش می دهد.

نحوه رفع خطای 404 در وب سایت

لیست خطاهای 404 URL را با استفاده از این ابزار رایگان آپسئو دریافت؛ سپس با ریدایرکت 301 صحیح به صفحات درست و مربوط ، این مشکل را حل نماید.

ابزار کاربردی آپسئو برای رفع خطای 404

با توجه به بررسی لینک های ۴۰۴ در برخی از شرایط شاید به واسطه اشتباه تایپی شما این خطا مشاهده گردد. بدین ترتیب با توجه به نگارش نادرست  شما هرچه سریعتر باید نگارش خود را تصحیح کنید و مشکل به وجود آمده را به راحتی رفع کنید. اما همیشه رفع خطای ۴۰۴ به همین سادگی امکان پذیر نیست. به این دلیل که حتی این‌گونه مشاهده شده است، که خطای ۴۰۴ تنها برای سیستم افراد رخ می‌دهد که این امر متوجه خرابی یک سایت نیست و شما تنها باید به حافظه پنهان مرورگر خود مراجعه کنید. پاکسازی حافظه پنهان در اکثر مواقع میتواند خطای مورد نظر را رفع کند. اما سایت آپسئو برای حل این مشکل راه حل بسیار مناسبی را ارائه داده است و شما می توانید با استفاده از ابزار بررسی لینک های ۴۰۴ آپسئو به تمامی این خطاها دست پیدا کنید.

ابزار کاربردی آپسئو برای اصلاح لینک شکسته 404

برخی از افراد زمانی که به بررسی انواع لینک های شکسته 404 می‌پردازند، از وجود خطای ۴۰۴ در وردپرس بسیار شکایت دارند که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از ابزار خاص و مطمئن ما یعنی آپسئو برای حل این مشکل استفاده کنید. به همین منظور  آپسئو  به شما  ابزار بررسی لینک های ۴۰۴ را پیشنهاد می‌دهد تا بتوانید به نحو احسن از قابلیت‌ها و خدمات وب سایت مورد نظر خود به نحو احسن استفاده کنید.

 آپسئو یکی از سایت‌های معتبر در زمینه ارائه ابزار مورد نیاز برای اصلاح لینک‌های خراب 404 است، که شما حتی می‌توانید در این سایت با آموزش نصب و کار با ابزار مورد نظر دانلود شده آشنا شوید و به راحتی و بدون مشکل و دغدغه استفاده کنید.

ابزار رفع خطای 404 آپسئو چه خدماتی ارائه می دهد؟

شما از طریق در ابزار رفع خطای 404 آپسئو می‌توانید نتایج Google Webmaster را در کمترین زمان ممکن ببینید و به صورت رایگان برای اصلاح و بررسی خطای 404  آنها را مورد استفاده قرار دهید. زمانی که شما از این ابزار کاربردی رایگان استفاده کنید بدون شک می‌توانید به راحتی به رفع لینک های ۴۰۴ بپردازید.

اما یکی دیگر از ویژگی های عالی که این ابزار دارد این است که داده های مشابه نرم افزار Screaming Frog را در اختیار شما قرار می دهد، که از این طریق  شما می‌توانید انواع لینک های شکسته را به صورت رایگان دریافت و مورد استفاده قرار دهید.

همچنین به خاطر فضای فوق العاده ساده و البته کاربردی ابزار رفع خطای 404 آپسئو شما می‌توانید به راحتی از این نرم افزار استفاده کرده و با توجه به سرعت اینترنت مشکل خطای 404 را هرچه سریعتر رفع کنید.

سخن پایانی

توصیه ما به شما این است که سعی کنید همیشه در ابتدا مرورگر خود را مورد بررسی قرار دهید؛ چرا که در برخی از شرایط با بررسی لینک های ۴۰۴ به خوبی می‌توان متوجه شد که به واسطه عیب و ایراداتی در مرورگر سیستم شما خطای 404 رویت می شود که تا زمان رفع مشکل مرورگر سیستم نمی توانید به رفع خطای 404 بپردازید.

 آن دسته از عزیزانی که به راه اندازی سایت فکر می‌کنند بهتر است به توصیه ما توجه داشته باشند و گزینه را به هیچ وجه از یاد نبرند که در هنگام راه اندازی انواع سایت چنانچه استانداردها و اصول خاصی را رعایت نکنند صددرصد در طول استفاده از سایت مورد نظر انواع مشکلات مانند وجود خطای 404 می‌توانید به اعتبار سایت لطمه و اسیب جدی وارد کند.


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038