رتبه کلمات کلیدی در گوگل

ابزار آنالیز سایت رایگان

بررسی جایگاه و رتبه کلمات کلیدی در گوگل


نام دامنه خود را وارد نماید :


کلمات کلیدی :


تا چه صفحه ای از گوگل بررسی شود؟ :

 


کلمات کلیدی را با زدن دکمه اینتر در هر خط از هم جدا کنید.

Example:
keyword1
keyword2
keyword3
درباره بررسی جایگاه و رتبه کلمات کلیدی در گوگل

رتبه کلمات کلیدی در گوگل یکی از اطلاعات مهم است که خیلی از صاحبان وب سایت نیاز به دانستن آن دارند. با توجه به اهمیت بالای رتبه کلمات کلیدی در گوگل برای سنجش جایگاه سایت در جستجوی کاربران، وجود ابزاری که بتواند در کوتاه ترین زمان جایگاه و موقعیت کلمات کلیدی در گوگل را در یک وب سایت را ارائه دهد بیش از پیش حس می شود، بنابراین با قرار دادن ابزار رایگان رتبه کلمات کلیدی در گوگل تعیین موقعیت کلمات کلیدی در سایت آپسئو این امکان فراهم گردید تا با روشی مفید و سریع سئوکاران و کارشناسان سئو و حتی صاحبان وب سایت بتوانند در فاصله چند ثانیه به بررسی سایت بپردازند.

نحوه عملکرد ابزار رتبه کلمات کلیدی در گوگل

برای این ابزار سه کادر برای ورود اطلاعات در نظر گرفته شده که به ترتیب یکی برای ورود نام دامنه یا آدرس صفحه اصلی سایت و دیگری برای درج کلمات کلیدی سایت به هر تعداد که مدنظر است (هر کلمه کلیدی باید در خطوط جداگانه باشد) و کادر آخر مربوط به تعداد بررسی موقعیت ها خواهد بود (بدین گونه که می توان تا موقعیت صفحات 50 یا 100 از موتور جستجو برای ردیابی جایگاه کلید واژه ها، اسکن را ادامه داد) پس از ورود کلمات کلیدی و موارد ذکر شده، با کلیک بر روی دکمه پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی را بفشارید، حاصل اسکن اعلام می گردد.

لازم به ذکر است که این ابزار برای تعیین موقعیت کلید واژه های هر سایت برای موتور جستجوی گوگل و یاهو طراحی گردیده و ابزارهای مشابه دیگری نیز هستند که با آپشن اختیاری تعیین نوع موتور جستجو و یا کشور مدنظر امکان این ردیابی را برای موتورهای جستجوی دیگری چون بینگ نیز فراهم می کنند.

پس از پیمایش و اسکن نتیجه ای که نمایش داده می شود بیانگر جایگاهی است که هر یک از واژه های تایپ شده در بخش کلمات کلیدی در موتور جستجوی گوگل یا یاهو دارند.

بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو

در بررسی سئو سایت و رتبه بندی گوگل عوامل خاصی مانند سن دامنه، بهینه سازی صفحه های سایت، انتخاب مناسب کلمات کلیدی، تراکم کلمات کلیدی، بک لینک، بکارگیری منظم محتوای منحصربفرد و معتبر، سرعت بالای لود سایت، قالب مناسب و ریسپانسیو و ... دخیل هستند که در این میان کلمات کلیدی نقشی اساسی را بر عهده دارند. کلمات کلیدی را به دقت انتخاب کنید.

گاه با انتخاب کلمات کلیدی که دارای رقیب کمتری هستند و تمرکز بر روی آنها، چه بسا بسیار سریعتر از تمرکز بر روی کلمات کلیدی پر رقیب رسیدن به موقعیت های برتر در نتایج جستجو امکان پذیر باشد. استفاده از واژه های ترکیبی و مشابه نیز توصیه می گردد.

اهمیت شناخت ابزار رایگان آپسئو برای بررسی رتبه کلمات کلیدی سایت

باید بدانید که هر سایتی از چه کلمات کلیدی برای بالا بردن رتبه سایت خود استفاده می کند و برای این کار شما به ابزار رایگان آپسئو نیاز دارید تا رتبه کلمات کلیدی را برای شما شناسایی کند و وضعیت کلمات کلیدی در سایت بسیار مهم است. به گونه‌ای که شما اگر از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکنید به هیچ عنوان نمی توانید به سایت خود کمک کنید و سئوی سایت را بالا ببرید و به آگاهی و اهمیت کلمات کلیدی پی ببرید. ابزارهای کاربردی واقعی را بشناسید و به واسطه این ابزار به بررسی هر چه بهتر جایگاه و مهمتر از همه رتبه بینظر کلمات کلیدی توجه داشته باشید. ابزار رایگان آپسئو می تواند خدمات خاصی را در اختیار شما قرار دهد.

آنالیز دقیق و با سرعت کلمات کلیدی با آپسئو

شما با استفاده از ابزار رایگان آپسئو می توانید به سرعت آنالیز نتایج بدست امده برای رتبه کلمات کلیدی مطمئن باشید. سرعتی بالا برای بررسی مورد استفاده قرار میگیرد؛ چرا که بررسی اگر با بازدهی و سرعت بالا انجام نشود نمی‌تواند نتیجه قابل قبولی را برای شما به وجود آورد و به همین دلیل، شما می‌توانید با استفاده از آپسئو به نتیجه کار آمد و راندمان بالای سایت خود فکر کنید. کلمات کلیدی را به راحتی می‌توان مورد بررسی و آنالیز قرار داد به شرط اینکه از یک سایت معتبر مانند آپسئو استفاده کنید و با سرعت بالا به مقایسه رتبه های کلمات کلیدی بدست آمده بپردازید.

هر کدام از نتایج به دست آمده برای سایت خود را به نحوی میتوانید مورد استفاده قرار دهید، به این دلیل که  ابزار رایگان آپسئو به شما این اختیار را می دهد که بتوانید بدون هیچ مشکلی و به آسانی از این ابزار استفاده کرده و سرویس منحصر به فردی را مورد کاربرد قرار دهید. دقت و استاندارد ابزار را نمی‌توان نادیده گرفت؛ چراکه در هنگام بررسی، ارزیابی و تجزیه تحلیل کلمه کلیدی نتیجه کار مهم ترین چیزی است که می‌تواند به افراد کمک کند که برای سئوی سایت خود از چه کلمات کلیدی بهتر است که استفاده کنند.

هدف صاحبان سایت نیز همین است که بتوانند به بررسی جایگاه و رتبه کلمات کلیدی بپردازند و بازدهی سایت خود را با استفاده از کلمات کلیدی مناسب ارتقاء دهند. رتبه کلمات کلیدی مهم ترین نکته ای است که گوگل به ان توجه بسیار ویژه نشان میدهد. با بررسی و ارزابی هرچه با دقت تر کلمات کلیدی به وسیله ابزار آپسئو شما این قدرت را دارید که سئوی سایت خود را با کمترین هزینه و در کمترین زمان افزایش دهید. هر نوع طراحی و قالب بندی و استفاده از هر نوع امکانات و خدمات فایده ای ندارد اگر از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکنید. جستجوی کلمات مناسب کلیدی به واسطه جایگاه ویژه در سئوی سایت به شما هشدار میدهد که بیشتر زمان خود را در پیدا کردن کلمات مناسب و پربازده سپری کنید. اگر از کلمات کلیدی هدفمند استفاده نکنید صددرصد بازدیدی نیز بالارفتن رتبه سایت شما رقم نمی خورد پس ابزار رایگان آپسئو که جزء ابزارهای تحلیلی هستند را مورد استفاده قرار دهید تا به این صورت بتوانید به جایگاه اصلی کلمات اشنا شوید.


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038