ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی توسط گوگل

ابزار آنالیز سایت رایگان

ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی توسط گوگل


کلمه کلیدی خود را وارد نماید
درباره ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی توسط گوگل

امروزه با پیشرفت فوق العاده تکنولوژی و فناوری بسیاری از افراد به کسب و کارهای آنلاین در قالب ساخت انواع سایت‌های اینترنتی روی آورده‌اند. در این بین، هر کدام از وبسایت‌ها باید شرایط خاصی داشته باشند تا افراد بتوانند به نحو احسن به سود و فروش خوب و قابل توجهی به واسطه وب سایت دست پیدا کنند. بعد از مقوله طراحی مناسب قالب سایت اصولا یکی از مهم‌ترین و کارآمدترین فعالیت‌هایی که افراد باید به آن توجه ویژه داشته باشند، مسئله سئو سایت مورد نظر است.  یک سئوی عالی که بتواند بازدهی قابل ملاحظه‌ای را برای سایت به وجود بیاورد را شما می‌توانید مسیری برای پیشرفت هرچی بیشتر سایت در نظر بگیرید. سئو همگام با مدیریت محتوا می‌تواند خدمات خود را به نمایش بگذارد. مدیریت محتوا صددرصد به کیفیت محتوا و یونیک بودن آن مربوط است. اما اگر از کلمات کلیدی مناسب در محتوای یونیک با علائم نگارشی مناسب استفاده نشود نمی‌توان انتظار بازدهی قابل قبولی را داشت. کلمات کلیدی گوگل که در محتوا به کار می‌رود به هدفمندی محتوا و بازدید کاربران از سایت مرتبط می‌شود. در همین رابطه ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی آپسئو به شما امکان می دهد که متنی قوی تر و سایت شما دارای سئو عالی باشد.

میزان جستجو و رقابت را با ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی آپسئو  شناسایی کنید

حال که با اهمیت کلمات کلیدی آشنا شدیم، بهتر است بدانید که متخصصان آپسئو این امکان را ایجاد کرده اند که افراد از ابزار رایگان کلمات کلیدی آپسئو که قابلیت پیشنهاد کلمه کلیدی را دارد استفاده کنند. تا کاربران بتوانند به بهترین شکل ممکن کلمات کلیدی مناسب را بیابند و به واسطه آن با یک برنامه‌ریزی مناسب کلمات کلیدی پرکاربرد را شناسایی و به بهترین شکل ممکن در وب سایت خود استفاده کنند. کلمات کلیدی که نقشی ویژه در بهینه سازی سایت دارد می‌تواند بازدهی سایت را به شکلی ویژه بالا ببرد.

به همین خاطر ما به شما ابزار کاملا رایگان آپسئو را پیشنهاد می‌دهیم. این ابزار فوق العاده این اختیار را دارد که کلمات کلیدی قابل قبولی را به شما پیشنهاد دهد. زمانی که با فضای کاربری این ابزار آشنا شوید، کلمه کلیدی مورد نظر را می‌توانید جستجو کنید و هم‌چنین میانگین جستجو و میزان رقابت آن را نیز به راحتی مشاهده کنید.

ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی آپسئو چگونه کار می کند

ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی آپسئو یکی از بهترین تولید کننده های  لیست کلمات کلیدی رایگان در بین ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی است. اگر می خواهید لیستی از پیشنهادها را در اندازه بزرگ دریافت کنید، باید یک کلمه کلیدی اولیه را وارد کادر بال کنید و دکمه شروع کار را بزنید، تولید کلمات کلیدی را تا زمان تکمیل شدن لیست متوقف نکنید. در حالت رایگان شما می توانید برای هر بار 10 کلمه پیشنهادی را پیدا کنید. ولی شما می توانید با تکرا کلمات کلیدی مختلف به دایره بسیار بزرگی از این کلمات برسید.  به طوری که اگر حدود یک دقیقه آن را اجرا کنید شاید به بیش از 2000 کلمه کلیدی و پیشنهادات دست پیدا کنید. هرچه بیشتر به ابزار اجازه دهید کار کند و کلمه زیادتری را به مرورگر آن وارد نمایید، احتمال بیشتری دارد که نتایج مناسب تری را به دست آورید.

پیدا کردن رتبه سایت در هر کلمه کلیدی با آپسئو

اما شما باید همیشه در هر کاری خلاقیت و تنوع را در نظر بگیرید. در مورد کلمات کلیدی توجه به ایده‌های جدید نکته مهمی است که نباید آن را از یاد ببرید. به همین خاطر با استفاده از نسخه کاملا رایگان ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی آپسئو شما این اختیار را دارید تا با پیدا کردن یک کلمه کلیدی قادر باشید از کلمات کلیدی مشابه دیگر و پیشنهادی نیز به نحو احسن استفاده کنید. حتی این نسخه فوق‌العاده کاربردی با پشتیبانی از چندین زبان می‌تواند به شما کمک کند تا با دقت عمل بیشتری نسبت به انتخاب کلمه کلیدی اقدام کنید.

رایگان بودن ابزار کلمات کلیدی آپسئو

ابزار پیشنهادی برای شناسایی کلمات کلید گوگل اغلب غیر رایگان هستند  و با پرداخت هزینه می‌توان مورد استفاده قرار گیرند، هر کدام می‌توانند مزیت‌های مختلفی داشته باشند ولی بی شک هزینه های زیادی را نیز برای شما به همراه خواهند داشت. اما اگر شما از ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی آپسئو که کاملا رایگان می باشد استفاده کنید، کلمات کلیدی مناسب را انتخاب پیدا کرده و به واسطه آن بازدید سایت خود را افزایش می‌دهید؛ چرا که کلمات کلیدی به بازدید کاربران مربوط می‌شود و زمانی که کاربران از سایت شما دیدن کنند سئوی سایت به خوبی رشد می‌کند و در کنار هم قرار دادن تمام این موارد می‌تواند نتیجه‌ای پربازده یعنی سود و فروش بی‌نظیر محصولات یک سایت، که البته تمام سایت‌ها در زمینه کسب و کار فعالیت ندارند. اما در هر صورت هدف هر وب سایتی در دنیای اینترنت دیده شدن است. که شما برای رسیدن به این مقوله مهم باید استانداردهای خاصی مانند استفاده درست از کلمات کلیدی را در نظر بگیرید.

میزان جستجو و رقابت را با Keyword Planner شناسایی کنید

حال که با اهمیت کلمات کلیدی گوگل آشنا شدیم، بهتر است بدانید که گوگل بیکار ننشسته است و برای بهبود حال افراد ابزار خاصی را پیشنهاد می‌کند، تا کاربران بتوانند به بهترین شکل ممکن کلمات کلیدی مناسب را بیابند و به واسطه آن با یک برنامه‌ریزی مناسب کلمات کلیدی پرکاربرد را شناسایی و به بهترین شکل ممکن در وب سایت خود استفاده کنند. کلمات کلیدی که نقشی ویژه در بهینه سازی سایت دارد می‌تواند بازدهی سایت را به شکلی ویژه بالا ببرد.

در ابتدای کار ما به شما یک ابزار کاملا رایگان به Keyword Planner پیشنهاد می‌دهیم. این ابزار فوق العاده این اختیار را دارد که کلمات کلیدی قابل قبولی را به شما پیشنهاد دهد. زمانی که با فضای کاربری Keyword Planner آشنا شوید، کلمه کلیدی مورد نظر را می‌توانید جستجو کنید و هم‌چنین میانگین جستجو و میزان رقابت آن را نیز به راحتی مشاهده کنید.

هزینه تبلیغات کلیکی گوگل را با تجزیه و تحلیل کلمات بشناسید

پیشنهاد ما به شما این است که ضمن توجه به میزان جستجو و رقابت کلمات کلیدی گوگل سعی کنید هر کدام از کلمات را به بهترین شکل ممکن تجزیه و تحلیل کنید؛ چرا که تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی باعث می‌شود تا شما بتوانید آمار و ارقام مناسب کلمه کلیدی مورد نظر را برای بازدهی هرچه بیشتر سایت بدست آورید. برای این کار ما به شما یک ابزار ویژه خاص به نام KWFinder پیشنهاد می‌دهیم، که شما شما با استفاده از KWFinder قادر باشید به راحتی به تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی مورد نظر در طی ۹۰ روز گذشته بپردازید. اما اگر فصد دارید از ابزار متفاوت دیگری استفاده کنید که مانند KWFinder  بتواند جزئیات کاربردی را در اختیار شما قرار دهد، شما با توجه به Answer the Public می‌توانید حجم جستجو و حتی هزینه تبلیغات کلیکی گوگل را برای کلمه کلیدی مورد نظر مورد بررسی قرار دهید. با بکارگیری و استفاده از Answer the Public  می‌توانید به درصد سختی کلمه کلیدی مد نظر خود نیز پی ببرید.

رتبه بالای سایت هر کلمه کلیدی گوگل را بیابید

اما شما باید همیشه در هر کاری خلاقیت و تنوع را در نظر بگیرید. در مورد کلمات کلیدی گوگل توجه به ایده‌های جدید نکته مهمی است که نباید آن را از یاد ببرید. به همین خاطر با استفاده از نسخه کاملا رایگان Keywordtool.io شما این اختیار را دارید تا با پیدا کردن یک کلمه کلیدی قادر باشید از کلمات کلیدی مشابه دیگر و پیشنهادی نیز به نحو احسن استفاده کنید. حتی این نسخه فوق‌العاده کاربردی با داشتن زبان فارسی می‌تواند به شما کمک کند تا با دقت عمل بیشتری نسبت به انتخاب کلمه کلیدی اقدام کنید. در این نسخه مانند نسخه های قبلی شما می‌توانید میزان جستجو، هزینه کلیکی گوگل و هم‌چنین میزان رقابت را به‌راحتی بررسی کنید.

اما یک نسخه کاربردی دیگر که البته رایگان نیست SEMrush است که شما خدمات متفاوتی را می‌توانید از این نسخه انتظار داشته باشید؛ چرا که حتی آن دسته از سایت‌هایی که با رتبه بالایی در زمینه استفاده از کلمه کلیدی مورد نظر فعالیت می‌کنند را شما در این نسخه می‌توانید مورد بررسی قرار دهید.

از سایت رقبا استفاده کنید

اما شما با وارد کردن آدرس سایت رقبا می‌توانید به کلمات کلیدی سایت آن‌ها شوید؛ چرا که در نسخه رایگان Spyfu به شما این اختیار داده می‌شود که حتی از وب سایت‌هایی که به واسطه تبلیغات پولی به بازده بالایی رسیده‌اند، کلمات کلیدی مناسب آن‌ها را دریافت کنید. اما به جزء وارد کردن آدرس سایت شما با وارد کردن کلمه کلیدی نیز می‌توانید سایت‌های مرتبط با آن را مشاهده کنید. هم اکنون با استفاده از Google Trends نیز این اختیار را دارید که از آمار آخرین جستجوهای مربوط به کلمه کلیدی مورد نظر خود با خبر شوید تا بتوانید با یک تصمیم گیری مناسب و معقولانه از کلمات کلیدی مناسب در سایت خود استفاده کنید. اما هر کدام از این ابزارها چنانچه نتوانست به هر دلیلی انتظار شما را برآورده کند، به عنوان آخرین ابزار ما به شما Ubersuggest معرفی می‌کنیم؛ چرا که فضای کاربری بسیار آسان دارد. در این نسخه شما با وارد کردن کلمه کلیدی مورد نظر خود می‌توانید کلمات مرتبط دیگر را به راحتی مشاهده کنید و این چنین بهترین کلمات کلیدی گوگل را برای استفاده در سایت خود انتخاب کنید.


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038