بررسی لینک های سایت بصورت کاملا رایگان

ابزار آنالیز سایت رایگان

بررسی لینک های سایت


آدرس سایت را وارد کنید
درباره بررسی لینک های سایت

در میان انواع ابزارهای رایگان و حرفه ای ارائه شده در upseo.ir برای بررسی سایت ، یکی از ابزارهای تکمیلی و کاربردی برای تجزیه و تحلیل تعداد لینک های داخلی و خارجی و اعتبار و ارزش هر یک از آنها، ابزار رایگان بررسی لینک های سایت می باشد.

این ابزار می تواند به گونه ای مکمل ابزار بررسی تعداد بک لینک باشد و بگونه ای با تکمیل جزئیات مربوط به لینک سازی و بک لینک، متخصصان سئو را در تجزیه و تحلیل و ارائه گزارش های سفارشی تحویلی به مشتریان یاری نماید.

یکی از مزایای اصلی استفاده از این ابزار شناسایی لینک های خارجی یا داخلی شکسته یا مرده به منظور حذف این لینک های بی اثر و گاه عامل مخرب در سئو سایت می باشد و نیز شناسایی لینک های معتبر و منبع ورودی آنها که وب سایت هایی معتبر و مرتبط با موضوع و زمینه کاری و محتوای سایت هدف است که تاثیری عالی در بهینه سازی وب سایت برای افزایش و تقویت استراتژی بهره گیری از این سایت ها می باشد.

 

استفاده از ابزار آنالیز لینک های سایت

 

همان طور که بیان گردید این ابزار برای تجزیه و تحلیل لینک های ورودی و خروجی مرتبط به سایت ابزاری کارآمد و مفید بوده و اطلاعات لازم در این حوزه را برای علاقمندان و کارشناسان فعال در حوزه بهینه سازی وب سایت فراهم می آورد.

یکی از نکات قوت تجزیه و تحلیل لینک، مقایسه تعداد لینک های دریافتی با وب سایت های رقیب است. تاثیر رتبه بندی و جایگاه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو پارامتری مهم در موفقیت کسب و کار آنلاین و افزایش ترافیک و بازدید از سایت می باشد. این رتبه بندی در صورت پیشی گرفتن از رقبا افزایش می یابد و لازمه این ارتقا علاوه بر دریافت لینک های معتبر سایت های رقبا، دریافت لینک هایی است که توسط رقبا کسب نگردیده و به گونه ای برگ برنده در پیشی گرفتن از آنها خواهد بود.

 

 نحوه عملکرد ابزار بررسی لینک های سایت

 

برای استفاده از این ابزار کافی است، نام دامنه یا آدرس سایت را در کادر مربوطه وارد نموده و پس از وارد نمودن کد ضدربات با کلیک بر روی دکمه آنالیز، اطلاعات مفید زیر ارائه می گردد:

-جدول لیست لینک ها به تفکیک کل لینک ها- لینک های خارجی- لینک های داخلی و لینک نوفالو همراه با تعداد هر یک از آنها.

-جدولی مجزا از لینک های داخلی و خارجی همراه با آدرس لینک ها با مشخصه اعتبار لینک که از نوع dofollow یا nofollow است.


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038