ابزار بررسی متا تگ ها

ابزار آنالیز سایت رایگان

بررسی متا تگ ها


آدرس سایت را وارد کنید
درباره بررسی متا تگ ها

 ابزار بررسی متا تگ ها

در صورتی که در پی بررسی و تحلیل متا تگ های سورس سایت خود هستید و یا قصد تغییر و یا بهبود آنها را دارید برای این منظور ابزاری رایگان با هدف بررسی سایت در حوزه بررسی متا تگ ها ارائه گردیده که با معرفی کوتاه روش کار و عملکرد آن، روند این بررسی تسهیل می گردد.

نحوه عملکرد بررسی متا تگ ها

تنها کافی است تا آدرس و url هر صفحه از سایت خود را در کادر مربوطه وارد نمایید و با زدن دکمه بررسی منتظر گردید تا نتایج و راهنمایی های لازم ظاهر گردد. پس از زدن دکمه بررسی، ربات شروع به کاوش در سایت نموده و پس از اعلام نتایج شما را با نظراتی چون موارد اشتباه و راه حل های ارائه شده راهنمایی می گرداند.

نتایج متا تگ عبارت است از: عنوان صفحه- توضیحات متا- کلمات کلیدی

راهنمایی و نظرات اعلام شده سه نوع هستند (البته هر ابزار رایگان تحلیلگر متاتگ شامل این امکان مازاد نبوده و این نقطه قوت این ابزار در تسهیل روند بررسی سئو سایت است)

 نکات مهم در بررسی متا تگ ها

شایان ذکر است که استفاده از این ابزار و ابزارهای مشابه بررسی سایت ، لزوما به معنای کسب جایگاه و رتبه یک سایت در نتایج موتورهای جستجو نخواهد بود. موتورهای جستجو دارای الگوریتم مختص خود هستند که با بروزرسانی و تغییرات چند باره در سال، فاکتورهای سنجش و بررسی وب سایت ها را برای کسب جایگاه عالی در نتایج جستجو تغییر می دهند. ولی برخی از فاکتورها، المان های اساسی هستند که در طول آپدیت ها و بروزرسانی ها نیز ثابت بوده و کمتر دستخوش تغییر می گردند. این ابزار و ترفندهای مشابه تنها گام و تلاشی موثر برای ارائه بهتر اطلاعات و نکات لازم برای سئو سایت موثر است و برای رسیدن به موقعیت های عالی و برتر در نتایج موتورهای جستجو نیاز به رعایت بسیاری از المان های ضروری سئو در بهینه سازی سایت خواهد بود.


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038