ابزار شمارش تعداد کلمات متن و مقالات | کاراکتر شمار

بررسی سئو وب سایت رایگان

برنامه شمارش تعداد حروف متن

متن / پاراگراف خود را در اینجا وارد کنید:Result

کل کلمات: 0 | تعداد کاراکترها: 0


درباره برنامه شمارش تعداد حروف متن

برنامه شمارش تعداد حروف متن و شمارنده کلمه در حقیقت، ابزاری آنلاین با کارکردی ساده برای شمارش تعداد کلمات و یا کاراکتر شمار که تعداد کاراکترهای به کار رفته در یک متن یا سند می باشد و اگر می خواهید بدانید هر صفحه چند کلمه است از این ابزار که به عنوان یکی از ابزارهای رایگان در جهت بررسی سایت می باشد، معرفی می گردد. اگر شما نیاز به برنامه ای که تعداد کلمات جمله را بشمارد دارید همین حالا از آن بصورت رایگان استفاده نماید.

نحوه عملکرد ابزار شمارش تعداد کلمات متن و مقالات

از کجا بفهمیم یک متن چند کلمه دارد؟ یا تعداد کلمات یک مقاله چقدر است؟ کافی است متن مورد نظر خود را در کادر مربوطه تایپ نماید و یا از سند آماه شده ای که در اختیار دارید، محتوای مد نظر و یا بخشی از آن را در کادر کپی و پیست نمایید و پس از کلیلک بر روی دکمه آنالیز تعداد کلمات نتایج اعلامی آن مبنی بر تعداد کل کلمات و نیز تعداد کاراکترهای موجود در متن و یا محتوای کپی شده را مشاهده نمایید.

موارد استفاده از شمارنده تعداد کلمات و لغت شمار

برنامه شمارش تعداد حروف متن یا لغت شمار می تواند وسیله کمکی برای اهداف مشخص و تسهیل برخی فعالیت های افراد گردد ، که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

استفاده از ابزار کلمه شمار در بهینه سازی موتور جستجو

در مباحث مربوط به سئو سایت ، محتوای به روز و معتبر و یونیک، پادشاه نامیده شده و معیاری اصلی برای کسب نتایج عالی در موتورهای جستجو خواهد بود، اما فاکتور دیگری که درباره این معیار باید رعایت نمود تعداد کلمات محتوای آن است، زیرا اگر کل کلمات موجود در محتوا از 300 کلمه کمتر باشد، متن توسط موتورهای جستجو به نوعی اسپم شناخته شده و در ازای نتیجه مثبت در گذر زمان، عکس نتیجه درخواستی حاصل می گردد؛ بنابراین وجود ابزار ساده ای که بتواند تعداد کلمات به کار رفته در متن را محاسبه و مشخص نماید ضروری است. از این رو ابزار کلمه شمار آپسئو می تواند به سادگی و سریع تعداد متن به کار رفته در محتوای شما را محاسبه و اعلام نماید، ابزار کاراکتر شمار و کلمه شمار آپسئو رایگان است.

محتوای با تعداد کلمات بیشتر شانس بیشتری برای رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو دارد.

شمارش کلمات محتوای تولید شده

امروزه برای تولیدکنندگان محتوا و وبلاگ نویسان حرفه ای و افردی که در حوزه تهیه مقاله، گزارش و یا ترجمه فعالیت می کنند، مقدار و حجم کلمات استفاده شده در متن علاوه بر بار محتوایی آن در محاسبه و اعلام نرخ و قیمت کار انجام شده ملاک است و بنابراین این ابزار کمک شایانی در حوزه فعالیت و کسب و کار آنها می نماید.

نمونه های مشابه دیگری از این ابزار نیز وجود دارند که با قرار دادن تایمری برای سنجش زمان مصرفی برای تایپ متن و محتوای مورد نظر، افراد را در تخمین زمان لازم و سنجش سرعت خود برای تایپ و نگارش مقاله یا محتوایی با تعداد مشخصی از کلمات و کاراکترها آگاه می نماید.

شمارش تعدا کلمات توضیحات متا

یکی دیگر از کاربردهای ابزار شمارش گر کاراکتر و کلمات در نوشتن توضیحات متا می باشد، همانطور که اطلاع دارید تعداد کاراکتر توضیحات متا نباید بیش از 150 کاراکتر باشد ، پس شما نیاز به ابزاری دارید که توانایی شمارش تعداد کاراکتر های متن را داشته باشد و حتی بتوانید تشخیص دهید هر خط چند کلمه است. البته کاربرد این ابزار در اینجا تمام نمی شود و حتی شما اگر بخواهید عنوان مقاله خود را اصولی انتخاب کنید ، می توانید با ابزار کلمه شمار آپسئو تعداد کلمات عنوان مقاله را نیز محاسبه کنید.

آیا ابزار کاراکتر شمار و کلمه شمار توانایی تشخیص تعداد حروف فارسی می باشد؟

بله این ابزار رایگان قادر به تعداد حروف فارسی و انگلیسی و تعداد حروف در انواع زبان ها می باشد.

آیا ابزار کلمه شمار امکان شمارش تعداد حروف انگلیسی می باشد؟

بله این ابزار امکان شمارش تعداد حروف انگلیسی را دارد و به عنوان حروف شمار زبان انگلیسی می تواند به کمک شما بیاید.

آیا برای کار کردن با ابزار شمارش گر متن نیاز به دانلود نرم افزار شمارش کلمات متن دارید؟

خیر ابزار فوق آنلاین است و بدون نیاز به دانلود نرم افزار شمارش کلمات متن می تواند به صورت رایگان کار کند.


سئو سایت

مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با آپسئو :
02122428931
09122126038