ابزار بک لینک ساز

ابزار آنالیز سایت رایگان

ابزار بک لینک ساز


نام دامنه را وارد نماید
درباره ابزار بک لینک ساز

بک لینک و لینک سازی یکی از فاکتورهای مهم در بهینه سازی سایت به شمار می رود و بنابر عقیده عده ای، می توان بک لینک گذاری را قلب علم سئو دانست. بدون استفاده از بک لینک، نمایش سایت در موقعیت های خوب در نتایج جستجو امکان پذیر نبوده و سایت و محتوای آن نیز به سرعت ایندکس نمی گردد.

روش های کسب بک لینک و لینک گذاری

برای لینک گذاری دو روش وجود دارد: یکی لینک سازی طبیعی و دیگری غیرطبیعی که شامل خرید بک لینک و یا لینک سازی اتوماتیک است. بدیهی است که لینک گذاری طبیعی ارزش و سودمندی بیشتری داشته و تنها ایراد آن زمان بر بودن است، صرف انرژی برای ساخت لینک هایی که درباره سایت های مقصد و میزان محبوبیت و اعتبار صفحه آن تحقیق شده است، نتایج موفقیت آمیزی برای سئو سایت به همراه خواهد داشت. اما در صورت کمبود زمان و الزام بر روند سریع این پروسه که بیشتر نیز مورد توجه سایت های تجاری برای به سرعت رسیدن به جایگاه های بالاست، استفاده از ابزارهای رایگان بک لینک ساز ( لینک سازی اتوماتیک ) گزینه انتخابی آخر خواهد بود.

نحوه عملکرد ابزار بک لینک ساز

در تمامی ابزارهای رایگان بک لینک ساز کادری برای وارد نمودن URL و آدرس سایت وجود دارد، که بعد از تایپ آدرس سایت، لیستی از سایت های معتبر و با کیفیت که معمولا دارای اعتبار صفحه و رتبه بالایی هستند ظاهر می گردد که برای سایت هدف درون این سایت ها بک لینک قرار داده و لینک گذاری نموده است. در حقیقت لیستی از سایت هایی که بک لینک گذاری برای سایت هدف صورت گرفته، نمایش داده می شود.

نکات مهم در کسب بک لینک

برخی از این ابزارها به بک لینک سازی با تعداد بالا می پردازند که از دید گوگل و سایر موتورهای جستجو نوعی تقلب محسوب گردیده و سایتی با تعداد بک لینکهای ورودی فراوان را پنالتی و جریمه می نمایند. گاهی نیز لینک گذاری در سایت های ارائه شده به دلیل نامعتبر بودن سایت مقصد و یا نامرتبط بودن با زمینه سایت ما، نه تنها نتیجه مثبتی در پی ندارند بلکه از دید گوگل اسپم و لینک هایی هرز شناسایی می گردند که در بررسی سایت منجر به نتیجه منفی خواهد گردید. بنابراین کارشناسان آنالیز سئو سایت توصیه اکید می نمایند که تا جایی که امکان پذیر است از روند لینک سازی طبیعی برای سایت خود استفاده نمایید و در غیر این صورت از خرید بسته های بک لینک و یا لینک سازی خودکار به تعداد بالا بپرهیزید.

 

 

اهمیت کیفیت ساخت بک لینک با ابزار آبسئو

ابزار بک لینک ساز می تواند به شما کمک کند تا از استراتژی ها و تکنیک های اصولی سئو استفاده کرده و بدین ترتیب بتوانید به بهبود رتبه سایت خود کمک کنید. ابزارهای رایگان آپسئو به شما کمک می کنند تا با کیفیت عالی و استاندارد بی نظیر قادر باشید بک لینک های با کیفیت تری ساخته و همچنین لینک های شکسته سایت را پیدا کنید. شما برای ساخت بک لینک باید توجه داشته باشید که صرفه جویی در زمان و مدیریت آن مهم ترین کاری است که میتواند به استاندار یک ابزار اشاره داشته باشد و مهم تر از همه، ابزار رایگان سئو به شما کمک می کند تا لینک های با کیفیت و مهمتر از همه پربازده را برای بازدهی بالای وبسایت خود ساخته و مورد استفاده قرار دهید. چنانچه قصد دارید که برای بالا بردن برند خود از بک لینک ساز قوی استفاده کنید، ابزار رایگان آبسئو به شما کمک می کند که بک لینک های خود را شناسایی کرده و بر اساس آن یک بک لینک اصولی استفاده کنید.

آپسئو راهکاریی برای شناسایی تکنیک و استراتژی بک لینک سایت رقبا

ابزار رایگان آبسئو به شما یک راهکار اصولی را پیشنهاد می‌دهد تا به واسطه راهکار ارائه شده این قدرت را داشته باشید که در مورد تکنیک و استراتژی رقیب خود در فرایند لینک سازی باخبر شوید؛ چرا که با استفاده از این ابزار هر لینک را شما وابسته به نوع موقعیت خود در سایت رقیب می توانید مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید و این چنین به ارزش واقعی آن پی می‌برید. در مورد تکنیک لینک سازی رقیب اطلاعات کاربردی میتواند به کیفیت ساخت بک لینک شما کمک کند؛ چراکه از جمله ویژگی‌های بارز ابزار رایگان آپسئو ساختن بک لینک مناسب و همچنین شمارش لینک های خروجی است تا شما قادر باشید برای لینک سازی خود نیز شگرد و تکنیک های کلیدی بیشتری را جهت بالا بردن سئوی سایت مورد استفاده قرار دهید.

ضمن توجه به تمام موارد گفته شده که به مزیت ساخت لینک با استفاده از ابزار رایگان آپسئو اشاره داشت. شما میتوانید علاوه بر نظارت به لینک های سایت خود به بک لینک های سایت رقبا نیز دسترسی داشته باشید. برای ساختن لینک های طبیعی با استاندارد و کیفیت بالا صددرصد نکته و مورد مهم ساختن بک لینک، کیفیت آن است؛ چرا که کیفیت باعث می شود تا شما بتوانید با یک کمیت پایین یک لینک را با ویزگی منحصر به فرد ساخته و استفاده به جایی از لینک داشته باشید. سعی کنید همیشه با استفاده از ابزار رایگان آپسئو کیفیت بک لینک های سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید و مهمتر از همه به امنیت هرچه بیشتر لینک توجه کنید. بدین ترتیب محتوای سایت شما هدفمندتر مورد بررسی قرار میگرد و شما با استفاده از ابزار رایگان آپسئو این اختیار را دارید که بتوانید لینک های ارجاع داده شده به وب سایت خود را شناسایی و در مورد نیت هر کدام از لینک ها اطلاعات کامل و جامعی را به دست آورید. صددرصد آپسئو به کیفیت و رتبه سئوی سایت شما برای بهبود میتواند به شکلی عملی کمک کند که ضمن استفاده از ابزار بک لینک ساز بتوانید در پایان کار کیفیت لینک ساخته شده خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

 

 


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038