بررسی پیج اتوریتی | Page Authority

ابزار آنالیز سایت رایگان

بررسی پیج اتوریتی


حداکثر تا ۲۰ لینک وارد کنید (هر لینک باید در خطی جداگانه باشد)
Processing...


درباره بررسی پیج اتوریتی

همانطور که خودتان می دانید کسب جایگاه و رتبه مناسب برای صاحبان وب سایت دارای اهمیت زیادی است. به همین علت برای اینکه بتوانند در صفحه اول موتور جستجوی گوگل قرار بگیرند و وب سایت معتبر و معروفی داشته باشند باید وب سایت خود را از لحاظ مختلفی بررسی کرده و مورد سنجش قرار دهند. برای انجام دادن بررسی و سنجش وب سایت خود می توانید از ابزارهای معروف آپسئو برای این کار استفاده کنید تا بتوانید از این طریق رتبه وب سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل افزایش دهید. یکی از ابزارهای آپسئو که می توانید برای این کار از آن  استفاده کنید، ابزار Page Authority است. در این قسمت می خواهیم در مورد ابزار پیچ آتوریتی آپسئو بحث کنیم.

در مورد ابزار بررسی Page Authority

اگر علاقه دارید اتوریتی صفحه خود را به دست بیاورید، باید بگوییم که این موضوع یکی از روش های رتبه بندی است که در واقع برای هر صفحه از سایت به طور مستقل و جدا محاسبه می شود. اتوریتی صفحه کلمه ای است که برای اولین با به وسیله شرکت MOZ معرفی شد و در اصل نشان دهنده میزان توانایی و ظرفیت تخمین زده شده برای رتبه بندی یک صفحه است.

شاید شما هم کنجکاو باشید که اتوریتی مناسب چیست؟ هر چقدر اتوریتی صفحه بیش تر باشد ظرفیت و توانایی صفحه برای رتبه بندی در بین موتورهای جتسجو مخصوصا گوگل بالاتر می رود. به همین علت بررسی کردن اتوریتی صفحه با ابزار آپسئو می تواند ایده های خوبی را در مورد قدرت صفحات شما در میان رقیبان را نشان دهد و کارهایی که لازم است در مورد سئو انجام دهید را بیان کند. هنگامی که ایده ای درباره اتوریتی صفحه داشتید یک سوال به ذهنتان می آید و آن هم این است که چگونه می توان آن را پیدا کرد. برای این کار به یک ابزار معروف و کاربردی آپسئو در این زمینه احتیاج دارید. خوشبختانه شما می توانید از طریق آپسئو به راحتی به این ابزار دسترسی پیدا کنید، این ابزار آپسئو مانند یک ابزار جادویی عمل کرده و امتیاز اتوریتی پیج شما را در طی چند ثانیه نشان می دهد، اگر صاحب یک وب سایتی هستید فهمیدن پیج اتوریتی می تواند برایتان بسیار مهم باشد.

روش های افزایش پیج آتوریتی (page authority) از نظر آپسئو چیست؟

برای اینکه میزان رتبه آتوریتی صفحه خود را در ابزارهای بررسی پیچ آتوریتی آپسئو افزایش دهید باید یک سری از معیارها را رعایت کنید. این معیارها عبارتند از:

• مطابق استانداردهای موتورهای جستجو سئو سایت خود را بررسی کرده و بهینه سازی های لازم را انجام دهید.
• حتما لینک ها و بک لینک های باکیفیت را در وب سایت خود قرار دهید.
• صفحات و مطالب سایت خود را همیشه بررسی کنید و از ایندکس شدن مطالب خود اطمینان پیدا کنید.
• مطالب خود را در سایت های دیگر و شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.
• امتیاز پیج آتوریتی خود را به طور مرتب با ابزارهای آپسئو بررسی کنید.

تفاوت ابزار های پیج اتوریتی و دامین اتوریتی آپسئو

اندازه گیری های زیادی روی آتوریتی وجود دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم به وسیله MOZ ساخته شده است. دو مورد از ابزارهای آتوریتی آپسئو که به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، آتوریتی صفحه (Page Authority) و اتوریتی دامنه (Domain Authority) است. شاید خودتان از قبل تفاوت این دو ابزار موجود را می دانید اما باید بگوییم که تفاوت اصلی این دو ابزار در این است که آتوریتی پیچ قدرت رتبه بندی یک صفحه از سایت را نشان می دهد اما آتوریتی دامنه برای نمایش و قدرت رتبه بندی کل دامنه یا زیر دامنه ها استفاده می شود. شما می توانید با کمک ابزار بررسی دامین آتوریتی آپسئو امتیاز آتوریتی دامنه سایت خود را به راحتی مشاهده کنید.

روش های بهبود آتوریتی در ابزار بررسی پیج آترویتی آپسئو چیست؟

اگر میزان پیج آتوریتی شما پایین است و قصد افزایش آن را دارید در این بخش در نظر داریم روش های بهبود آتوریتی صفحه را در ابزار پیج آتوریتی آپسئو به شما معرفی کنیم. برای این که میزان آتوریتی پیج خود را در ابزارهای آپسئو بالا ببرید می توانید صفحه خود را بر روی دامنه ای که دامین آتوریتی بالایی دارد بسازید. همچنین حتما محتوای وب سایت خود را طبق موضوع کلی خود قرار دهید و هیچ موقع از مطالب کپی استفاده نکنید. مطمئن شوید که سایت شما به خوبی بهینه سازی شده است. از لینک های داخلی و با کیفیت استفاده کنید. همچنین قرار دادن لینکهای باکیفیت از دیگر سایت های مرتبط که آتوریتی بالایی دارند بر روی میزان آتوریتی صفحه شما در ابزارهای آپسئو تاثیر می گذارد. حتما یادتان باشد هر نوع لینک بی کیفیت و بد را از سایت خود حذف کنید و در آخر به طور همیشگی رتبه آتوریتی صفحه خود را به وسیله ابزارهای آپسئو بررسی کنید.

چرا ابزار بررسی Page Authority آپسئو ؟

همان طور که می دانید ابزارهای متنوعی برای بررسی میزان آتوریتی صفحه وجود دارد. سوالی که در این جا مطرح می شود این است که چرا باید از ابزار آپسئو استفاده کنیم؟ برای جواب این سوال باید بگویم چرا که احتیاجات و راحتی کاربران جزو اولویت های برتر آپسئو است، ابزارهای موجود در آپسئو مورد اعتماد، با سرعت و عاری از خطا هستند، همچنین ابزارهای آپسئو به طور رایگان در اختیار شما قرار داده شده است، می توانید به راحتی و به سرعت کار خود را با ابزارهای مختلف آپسئوانجام دهید. ابزار پیچ آتوریتی آپسئو علاوه بر رایگان بودن روش ساده ای را نیز دارد و مهمتر از همه این است که می توانید با کمک ابزار پیچ آتوریتی آپسئو، میزان آتوریتی صفحه خود را به طور همزمان برای 20 صفحه از سایت خود محاسبه کنید.

چگونه از ابزار  پیج آتوریتی آپسئو استفاده کنیم؟

در بین ابزارهای زیادی که برای بررسی آتوریتی صفحه وجود دارد می توانیم به طور قاطعانه بگوییم که ابزار آپسئو راحت ترین و ساده ترین ابزاری است که می توانید مشاهده کنید. شما می توانید با ابزار آپسئو امتیاز خود را بررسی کنید، فقط لازم است آدرس صفحه مورد نظر خود را در کادر وارد کنید. این ابزار آپسئو آتوریتی صفحه شما را به طور کامل نمایش می دهد. همچنین می توانید با کمک ابزار آپسئو تعداد دامنه های روت لینک دهنده و همچنین کل لینک های اشاره کننده به هر صفحه را پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم برای آشنا شدن با نحوه کار این ابزار خودتان به شخصه ابزار رایگان و کاربردی آپسئو را امتحان کنید.


مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

تماس با آپسئو :
09015119055
02122428931
09122126038