سئو سایت : بررسی و آنالیز آنلاین و رایگان

بررسی سئو وب سایت رایگان

سئو سایت : بررسی و آنالیز آنلاین و رایگان
Loading...
November, 30 2023 01:13:06 AM
تایید شده
0%
قابل بهبود
0%
خطا ها
0%
0%

تگ عنوانProcessing...

توضیحات متاProcessing...

متا کلمه کلیدیProcessing...

عناوینProcessing...

نحوه نمایش سایت در گوگلProcessing...

برچسب ALT عکسProcessing...

ابر کلمه های کلیدیProcessing...

ثبات کلمه کلیدیProcessing...

نسبت کد به متنProcessing...

فشرده سازی GZIPProcessing...

بررسی ریدایرکت WWW سایتProcessing...

بررسی ریدایرکت ip به دامنهProcessing...

بررسی لینک های این صفحهProcessing...

نقشه سایت XMLProcessing...

Robots.txt فایلProcessing...

URL RewriteProcessing...

بررسی وجود Underscores در URLProcessing...

Embedded Objects اشیاء جاسازی شده یاProcessing...

IframeProcessing...

وضعیت ثبت، عمر و تاریخ انقضا دامنهProcessing...

WHOIS DataProcessing...

موبایل فرندلیProcessing...

نحوه نمایش در موبایلProcessing...

سازگاری با موبایلProcessing...

URLProcessing...

FaviconProcessing...

صفحه 404 سفارشیProcessing...

حجم صفحهProcessing...

زمان لود سایتProcessing...

زبان سایتProcessing...

پسوند های مشابه دامنهProcessing...

دامنه های شبیه دامنه شما از لحاظ تایپیProcessing...

حریم خصوصی ایمیلProcessing...

چک امنیت سایتProcessing...

Server IPProcessing...

نکته های درباره سرعت سایتProcessing...

AnalyticsProcessing...

W3C ValidityProcessing...

Doc TypeProcessing...

EncodingProcessing...

Indexed PagesProcessing...

Backlinks CounterProcessing...

Social DataProcessing...

Estimated WorthProcessing...

Traffic RankProcessing...

Visitors LocalizationProcessing...


درباره سئو سایت : بررسی و آنالیز آنلاین و رایگان

بررسی سئو سایت در نتایج جستجو و آنالیز سایت در موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد. همه سایت ها باید چگونگی نمایش سایت درگوگل، نحوه رفتار کاربران هنگام دیدن و یا وارد شدن به سایت را بررسی کنند. یکی از مهم ترین این ابزار ها که در این صفحه در دسترس شما قرار دارد بررسی رتبه سایت رایگان آپسئو است.

بررسی و آنالیز سایت، به شما این امکان را می دهد آنالیز سئو فارسی و بصورت کاملا رایگان از وضعیت سئو سایت خود با خبر شوید ، ضمنا آپسئو آماده انجام سئو سایت ها بر اساس اصول حرفه ای سئو با شرایط ویژه است.

سئو سایت چیست؟

سئو یا بهینه‌سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization) مجموعه اقداماتی است که برای بهبود جایگاه یک وب‌سایت در نتایج جستجو انجام می‌شود. این اقدامات، بر اساس الگوریتم‌های موتورهای جستجو انجام می‌شوند و هدف آنها، افزایش ترافیک ورودی به وب‌سایت از طریق موتورهای جستجو است.

سئو سایت، یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک وب‌سایت است. با انجام سئو مناسب، می‌توانید وب‌سایت خود را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار دهید و کسب و کار خود را رونق دهید.

سئو سایت، به دو دسته کلی تقسیم می‌شود:

سئو داخلی (On-Page SEO): این نوع سئو، مربوط به اقداماتی است که در داخل وب‌سایت انجام می‌شود. این اقدامات، شامل موارد زیر هستند:

 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 • تولید محتوای باکیفیت
 • ساختار مناسب وب‌سایت
 • سرعت بارگذاری مناسب وب‌سایت

سئو خارجی (Off-Page SEO): این نوع سئو، مربوط به اقداماتی است که خارج از وب‌سایت انجام می‌شود. این اقدامات، شامل موارد زیر هستند:

 • لینک‌سازی داخلی و خارجی
 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • حضور در وب‌سایت‌های معتبر

برای انجام سئو سایت، باید با اصول و تکنیک‌های سئو آشنا باشید. همچنین، باید به‌طور مداوم وب‌سایت خود را بررسی و به‌روزرسانی کنید تا از تغییرات الگوریتم‌های موتورهای جستجو عقب نمانید.

در ادامه، به برخی از مزایای سئو سایت اشاره می‌کنیم:

 • افزایش ترافیک ورودی به وب‌سایت
 • بهبود اعتبار و جایگاه وب‌سایت
 • افزایش آگاهی از برند
 • افزایش فروش و درآمد

اگر به دنبال بهبود جایگاه وب‌سایت خود در نتایج جستجو هستید، سئو سایت را جدی بگیرید. با انجام سئو مناسب، می‌توانید وب‌سایت خود را به یک منبع ارزشمند برای مخاطبان تبدیل کنید و کسب و کار خود را رونق دهید.

بررسی سئو آنلاین چیست؟

بررسی سئو آنلاین به شما علاقه مندان عزیز به سئو کمک می کند تا از روند سئو و یا عملکرد نا صحیح سایت مطلع شوید ، این ابزار ها و آنالیز سئو فارسی دائما بروز و توسط آپسئو پشتیبانی مشوند.

بررسی وضعیت سایت با ابزار بررسی سئو آنلاین

ابزار های موجود در سایت آپسئو به صورت مجزا به شما در بررسی سایت کمک می کنند به طور مثال اگر می خواهید از وضعیت متاتگ های سایت خود با خبر شوید از ابزار بررسی متا تگ ها استفاده کنید یا اگر می خواهید از جایگاه کلمات کلیدی خود در نتایج جستجوی گوگل با خبر شوید لازم نیست در گوگل به دنبال آن ها بگردید کافی است از ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی آپسئو استفاده کنید ، حتی اگر قصد دارید تعداد کل کلمات مطلب خود را بدانید از ابزار بررسی تعداد کلمات محتوا استفاده کنید.

بررسی تعداد بک لینک ها

در آپسئو این امکان وجود دارد بتوانید از تعداد بک لینک های سایت خود با خبر شوید این ابزار با نام بررسی تعداد بک لینک ها که یکی از محبوب ترین ابزار های بررسی سئو آنلاین سایت آپسئو می باشد هم اکنون در دسترس شماست.

ما بیش از 70 ابزار مختلف را در اختیار شما کاربران عزیز به صورت رایگان قرار دادیم تا بتوانید توسط این ابزار ها وضعیت سئو سایت خود را بررسی و یا در جهت رفع عیب سایت خود اقدام کنید.

در صورتی که نیاز به مشاوره سئو دارید کافی است با ما در تلگرام یا واتساپ شماره 09122126038 یا 09015119055 و تلفن ثابت 02122428931 تماس حاصل فرماید.

ابزار بررسی سئو وب سایت در آپسئو علاوه بر مبحث های فنی و داخلی وب سایت از بررسی رابطه سایت با ربات موتور جستجو و نحوه تعامل سایت با کاربران انسانی به دست می آید. یعنی نه تنها به وسیله ابزارهای موجود در آپسئو می توانید نحوه دسترسی، ایندکس شدن و وضعیت سایت در موتورهای جستجو را آنالیز کنید، بلکه نحوه رفتار و مشاهده وب سایت به وسیله کاربران ، مدت زمانی که صرف وب گردی در وب سایت می کنند، نحوه وارد و خارج شدن کاربران از وب سایت، صفحات مورد پسند کاربران، بانس ریت یا نرخ پرش هر صفحه و فاکتورهای زیاد دیگری نیز در سایت آپسئو و به کمک بیش از پنجاه ابزار بررسی سئو آپسئو بررسی می شود.

با جمع کردن این اطلاعات و بررسی و آنالیز آن ها به وسیله ابزارهای آپسئو می توانید وب سایت خود را ارتقا دهید، هدف سئو سازی وب سایت در آپسئو هم دقیقا همین مسئله است که از طریق ایجاد ارتباط موثر و بهتر با هر دوی موتورهای جستجو و کاربران سئو سایت را در آن راستا بهینه سازی کند.

روند بررسی و آنالیز سئو رایگان آپسئو

در ابتدا بهتر است با فرایند مرور سئو آشنا شوید، سه عامل مهم در این مورد وجود دارد که تاثیر زیادی را بر روی سئوی سایت شما می گذارند و بهتر است به آن ها اهمیت دهید. روند بررسی سئو در آپسئو به این ترتیب است:

 1. بررسی سئو داخلی On-page SEO
 2. بررسی سئو خارجی Off-page SEO
 3. آنالیز سایت از نظر سئو تکنیکال

ابزار سئو آپسئو چه کاری را انجام می دهد؟

در واقع ابزار سئو، سایت ها و برنامه هایی هستند که می توانید با کمک آن ها سایت خود را از لحاظ جنبه و ویژگی های مختلف به طور کامل آنالیز و بررسی کنید. بیشتر ابزارهای سئو می توانند هزینه هایی را برای شما داشته باشند، اما در سایت آپسئو می توانید به طور رایگان از ابزارهای سئو استفاده کنید، ابزارهای بررسی سئو در سایت آپسئو به طور رایگان در اختیار شما قرار گرفته است، نکته مهمی که در این مورد وجود دارد این است که استفاده از ابزارهای رایگان سئو آپسئو کاربردهای زیادی را دارد و می توانند به طور حرفه ای نقاط قوت و ضعف وب سایت شما یا وب سایت های مشابه رقیب را به شما نشان دهند.

استفاده کردن از ابزار سئو آپسئو و بررسی سئو وب سایت از این طریق تاثیر زیادی در افزایش درآمد کسب و کار و رونق و گسترش آن دارد، با این کار می توانید  کمک زیادی به کسب و کار و تجارت خود انجام دهید.

چرا باید از ابزارهای سئو موجود در آپسئو استفاده کنیم؟

هر ابزار سئو در آپسئو می تواند دارای کاربردهای متفاوتی باشد. بعضی از آن ها برای پیدا کردن کلمات کلیدی، برخی دیگر در تعیین استراتژی مناسب در لینک سازی خارجی و برخی برای نمایش رتبه الکسای وب سایت در سطح بین المللی و داخلی به شما کمک می کنند. اما مهم ترین علت استفاده از ابزارهای سئوی آپسئو این است که می توان با کمک آن ها آنالیز حرفه ای از سایت خود و سایت رقیبان خود به دست بیاورید و همینطور داده های آماری دقیق و گزارشات در این زمینه را دریافت کنید.

انواع ابزار سئوی آپسئو بر اساس کارکرد آنها

 1. ابزارهای پپدا کردن بهترین کلمات کلیدی: این نوع از ابزار سئو آپسئو به شما برای پیدا کردن انتخاب بهترین کلمه کلیدی کمک می کند.
 2. ابزارهای بررسی رقابت کلمات کلیدی: این نوع از ابزار سئو  که در آپسئو قرار دارد برای بررسی میزان رقابت در جستجوی یک کلمه کلیدی مشخص مورد استفاده قرار می گیرد.
 3. ابزارهای سئو داخلی سایت: از این ابزار آپسئو برای تحلیل و بررسی سئو داخلی سایت استفاده می کنند.
 4. ابزارهای بررسی بک لینک: این ابزار آپسئو برای تحلیل و بررسی مقدار بک لینک های موجود در وب سایت ها است.
 5. ابزار رتبه‌بندی سایت گوگل: این ابزار آپسئو برای بررسی و تحلیل رتبه بندی و رنکینگ وب سایت در گوگل است.
 6. ابزارهای تست سرعت سایت: این نوع از ابزار سئوی آپسئو برای تست میزان سرعت یک وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونه از ابزارهای سئو استفاده کنیم؟

همان طور که از اسم این ابزار آپسئو معلوم است، این ابزارها برای بررسی سئو وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند و از طریق ابزارهای سئوی آپسئو می توانید متوجه شوید چگونه سئوی سایت خود را بهبود داده و بهتر کنید.

انواع ابزارهای سئو که در بخش بالا برای شما معرفی شد هم اکنون در وب سایت آپسئو ما به طور رایگان در اختیار همه قرار دارد و شما می توانید به راحتی از هرکدام از ابزارهای سئو آپسئو به طور رایگان استفاده کنید، ابزارهای آپسئو علاوه بر رایگان بودن دارای کاربری راحت و ساده ای هستند و تنها کاری که لازم است آن را انجام دهید این است که آدرس سایت مورد نظر را در کادرهای مربوط به هر ابزار نوشته و در طول چند ثانیه شاهد نتایج به دست آمده به وسیله ابزارهای کاربردی آپسئو باشید.

 


سئو سایت

مشاوره سئو و پشتیبانی

تماس با ما در واتساپ

تماس با آپسئو :
02122428931
09122126038